Nieruchomości Rzeszów firma Profit

Profit Nieruchomości to zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu.

nieruchomości Rzeszów

Dlaczego wybrać Nas?

Profit Nieruchomości to spółka wywodząca się z grupy kapitałowej PHI S.A., której głównym obszarem działalności jest szeroko pojęte pomnażanie kapitału swoich Inwestorów.

Zarząd PHI S.A. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów zdecydował o utworzeniu kolejnej płaszczyzny do inwestowania, wykorzystując tym samym swoje doświadczenie w rynku nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie

/

Najlepsi specjaliści

w

Dostępność 24/7

Profit Nieruchomości

Zespół cenionych na rynku Specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budownictwa, projektowania, sprzedaży oraz marketingu.

Dzięki wysokim kompetencjom naszej kadry w zakresie selekcji i wyceny rentowności ofert z rynku pozyskujemy jedynie intratne kontrakty pozwalające uzyskać ponadprzeciętną stopę zwrotu.

N

W co chcesz inwestować?

N

Zbuduj plan inwestycyjny

N

Zacznij inwestować w swoją przyszłość!

Co mówią nasi klienci?

„Polecam firmę Profit. Moja spółka wygenerowała dochody które dzięki Profitowi udało się dobrze zainwestować. Kompetentni specjaliści. Polecam!”

Elżbieta Kruszka

Właściciel sieci sklepów

„Nasz szybki rozwój w Polsce zaowocował dochodami które postanowiliśmy inwestować z myślą o naszych pracownikach. Utworzyliśmy pracowniczy fundusz którym zajęła się firma Profit. Szukaliśmy długoterminowej inwestycji w nieruchomości.”

Krzysztof Chruszcz

Dyrektor zarządzający FMCG

Kontakt z nami

PROFIT – Lucjan Piotrowski ul. Hetmańska 9 35-045 Rzeszów
Telefon: + 48 885 770 580
E-mail: lucjan.piotrowski@phisa.pl